Lustra reklamowe podbijają świat już nie tylko za granicą.

Nowoczesne technologie i branża IT sprzyja powstawaniu nowych przestrzeni reklamowych i wyprowadza technologie reklamy targetowanej poza granicami Internetu. Kiedyś to brzmiałoby jak science fiction, ale dzisiaj dotrzeć z przekazem tylko do ludzi młodych, albo tylko do kobiet jest już możliwe, a wkrótce będzie to normalnością. Mowa o lustrze reklamowym.

Jeszcze w zeszłym roku na rynku Polskim (a trzy lata temu na światowym) została zagospodarowana nowa przestrzeń do reklamy jaką jest tafla lustra. Już coraz więcej osób słyszy o lustrze w łazience pubu/restauracji/galerii a nawet na dworcach na szkle których wyświetla się film reklamowy lub grafika. Na targach wyposażenia lokali od dwóch lat prezentowane są lustra które wyświetlają treść jak ekran, tylko jednocześnie możesz widzieć swoje odbicie. W Polsce natomiast od ponad roku funkcjonujemy My, czyli Wiseglass. Naszym celem jest rozpowszechnienie rozwiązania jakim jest lustro reklamowe na jak największą skalę. Naszym celem jest promowanie targetowanej reklamy i wprowadzenie na rynek reklam nowej generacji.

Lustra WiseGlass oparte o sieć czujników optycznych w połączeniu ze sztuczną inteligencją pozyskują informację o odbiorach i ich reakcjach oraz są w stanie personalnie dopasować emitowaną na tafli lustra reklamę w formie pliku o rozdzielczości FullHD. Wszystkie rozwiązania zastosowane w lustrze są w pełni legalne i nie służą przechowywaniu informacji w myśl nowego rozporządzenia RODO. A co najważniejsze, możesz wybrać czy chcesz, żeby twoją reklamę zobaczyła osoba młoda, w średnim wieku czy starsza. Możesz wybrać płeć, zarost, długość włosów, czy posiadanie gadżetów typu kapelusz czy okulary. Staramy się dopasować się do tendencji rynku patrząc w przyszłość, a działając już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top